Hizmetler

KONYA BEYHEKİM MAHALLESİ GENELİ TAKSİ HİZMETİ

Konya genelinde taksi hizmeti veren firmamız güvenli ve konforlu sürüş keyfini müşterilerine yansıtıyor. Konya da selçukluda bulunan beyhekim mahallesi, fırat caddesinde yer alan dirişi spor,şafak caddesi, bahçe şehir konutları, natural alış veriş merkezinde  taksi hizmeti vermekteyiz.

Konya taksi sektöründe aktif olarak faaliyet göstermekteyiz. Konya selçukluda bulunan beyhekim mahallesi, fırat caddesinde yer alan dirişi spor,şafak caddesi, bahçe şehir konutları, natural alış veriş merkezinde  güvenli aracımızın yanı sıra araç kullanımında ve konum bilgisinde profesyonel kişilerce hizmetinizdeyiz. Siz değerli müşterilerimizin huzur ve güven içerisinde şehir içi seyahatlerinizi geçirebilmeniz adına konya geneli tüm cadde ve sokaklarda 7/24 hizmetinizdeyiz.

Güvenilir şöforlerimiz ve güvenilir araçlarımız her daim hizmetinizdedir. Çağırdığınız taksi deneyimli şoför tarafından kullanılmaktadır. Konya selçuklu ilçesinde ki beyhekim mahallesi, fırat caddesinde yer alan dirişi spor,şafak caddesi, bahçe şehir konutları, natural alış veriş merkezinde  müşterileri istedikleri yerlere en güvenli bir şekilde 7/24 hizmet vermekteyiz.


Hemen Ara

Taksi İste